Vanové zástěny

15.7.2016

Jak vyřešit dilema mezi sprchou a vanou, když nemáme v koupelně dostatek prostoru? Existuje více možností, jednou z nich jsou masážní sprchové boxy s velkou vaničkou a druhou vanové zástěny. Jedná se o praktické řešení milovníků relaxace ve vaně. Když není na vanu čas, vanové zástěny vám umožní se rychle osprchovat a udržet koupelnu v „suchém stavu“. Podívejte se sami na naši nabídku.

Vanové zástěny

Zobrazit kompletní nabídku

VANOVÁ ZÁSTĚNA MODERN CHROM

Modern Chrom se řadí mezi minimalistické a moderní vanové zástěny

Modern Chrom je vanová zástěna z čirého skla s velmi povedeným designem. JednÁ se o 4 mm tlusté sklo s chrámem Z leštěného hliníku. S touto vanovou zástěnou se můžete s potopami v koupelně hravě rozloučit. Velkou výhodou je její univerzální provedení. Vanovou zástěnu Modern Chrom můžete instalovat na pravou i levou část vany.

2 590 Kč s DPH

Detail produktu

VANOVÁ ZÁSTĚNA IMPER

Vanová zástěna Imper

Imper se, na rozdíl od Modern Chrom, řadí mezi vanové zástěny s plastovou výplní. Výhodou této zástěny je, že složená zabere naprosté minimum místa, proto se hodí i do menších bytových koupelen, kde přijde vhod každý centimetr. Stejně jako Modern Chrom jde instalovat na obě strany vany a chrám je z matného chromu.

2 290 Kč s DPH

Detail produktu

VANOVÁ ZÁSTĚNA MODERN 3 CHROM

Vanové zástěny Modern 3 Chrom

Modern 3 Chrom je větší typ prvního modelu v této nabídce. Jedná se o stejný design ve větším provedení. Stejně jako Imper se dá složit, aby nezabírala prakticky žádné místo v koupelně. Díky zaoblenému rohu působí velmi elegantním dojmem, takže kombinujemš praktické využití vanové zástěny s koupelnovým doplňkem. Dá se instalovat na levou i pravou stranu a tloušťka bezpečnostního skla je 4 mm.

4 990 Kč s DPH

Detail produktu

Přemýšlíte o vanové zástěně do koupelny, ale žádná z nabídky vás nezaujala? Podívejte se na celý náš sortiment!

Kompletní nabídka

Jak vidíte vanové zástěny nejsou jen nutností, která vám ušetří práci s každodenním vytíráním koupelny, ale mohou být doplňkem, který do ní krásně zapadne.

Podívejte se také na naše další produkty: sprchové kouty, sprchové masážní boxy, sprchové dveře do niky, sprchové boxy