Sprchové masážní boxy

15.7.2016

Sprchové masážní boxy jsou tou správnou volbou, pokud chcete, aby bylo každodenní sprchování nevšedním zážitkem. Nabízíme širokou nabídku různých variací sprchových masážních boxů tak, aby si z nich vybral každý. Největší výhodou je, že sprchové masážní boxy jsou velmi snadné na instalaci a zároveň poskytují vysoký komfort. Nejoblíbenějším rozměrem je klasický rozměr 90×90, který nezabírá v koupelně místo, ale je v něm dostatek prostoru na pohodlné sprchování. Podívejte se na kompletní nabídku!

Sprchové masážní boxy

Zobrazit kompletní nabídku

SPRCHOVÝ MASÁŽNÍ BOX 90×90 PENNY WELL

Sprchový masážní box 90x90 PENNY WELL

Penny Well je sprchový masážní box oblíbeného rozměru 90×90. Jeho hlavní předností, kromě povedeného designu, je kvalitní nízká vanička z tvrzeného skla GRAFIT. Aby bylo sprchování opravdu zážitkem, je box vybaven praktickým osvětlením a rádiem. Použité sklo je minimálně 4mm široké, pro co největší bezpečnost.

11 990 Kč s DPH

Detail produktu

SPRCHOVÝ MASÁŽNÍ BOX RACHEL 90 WELL

Sprchový masážní box RACHEL 90 WELL

Sprchový box Rachel 90 Well se od předchozího modelu liší primárně hlubokou vaničkou. Jedná se o velmi oblíbený model, k jehož výrobě bylo taktéž použito kvalitní tvrzené sklo GRAFIT. Je vybaven pohodlným sedátkem, rádiem a osvětlením. Rachel Well je sprchový box do každé moderní koupelny.

11 990 Kč s DPH

Detail produktu

PATRIK LUX 150 WELL MASÁŽNÍ BOX S VELKOU VANIČKOU

PATRIK LUX 150 WELL patří mezi sprchové masážní boxy s velkou vaničkou

Chtěli byste do koupelny sprchový kout i vanu, ale nemáte dostatek místa? V tom případě může být sprchový masážní box s velkou vaničkou to pravé pro vás. Tento masážní box dokáže plnohodnotně nahradit vanu a zároveň se nemusíte bát, že byste se pohodlně neosprchovali. Patrik Lux 150 Well je nejoblíbenější box z řady s velkou vaničkou. Nemůže chybět kvalitní tvrzené sklo grafit, zabudované napouštění vany, luxusní vrchní sprcha ani radio. Patrik Well je skvělou volbou pro rodiny s dětmi!

13 000 Kč s DPH

Detail produktu

Nezaujal vás ani jeden z těchto tří boxů? Nevadí, jedná se jen o příklady naší šíroké nabídky. Kompletní sortiment zobrazíte kliknutím na odkaz níže.

Masážní sprchové boxy – kompletní sortiment

Dále nabízíme – sprchové boxy, sprchové kouty, sprchové dveře do niky