Sprchové kouty

13.7.2016

Sprchový kout je ideální volbou, jak do menší bytové koupelny, tak do klasické koupelny v domě. Sprcha je praktičtější, rychlejší a hygieničtější a to je důvod, proč sprchové kouty nabývají na popularitě. V naší nabídce najdete různé druhy sprchových koutů – čtvrtkruhové, čtvercové, obdélníkové i asymetrické, jen jedno mají společné – jsou za skvělou cenu. Sprchový kout patří do každé moderní koupelny, proto děláme vše pro to, abyste si právě ten svůj vybrali u nás.

Sprchové kouty

Zobrazit celou nabídku

FRANK Q 1590 Well sprchový kout 90×90

sprchový kout 90x90 čtvercový

FRANK je čtvercový sprchový kout s nejpopulárnějšími rozměry 90×90. Tento rozměr poskytuje dostatečně prostoru na pohodlné osprchování a zároveň se vejde do každé koupelny. Sklo sprchového koutu je silné 5mm a akrylátová vanička je vysoká 15 cm a hluboká 6 cm.

FRANK je tou správnou volbou pro lidi, kteří chtějí kvalitu za rozumnou cenu.

4 990 Kč s DPH

Detail produktu

KATY 90 satinato Well sprchový kout s vaničkou

Sprchový kout KATY 90

KATY je čtvrtkruhový kout, který můžete zakoupit ve více variantách. Nejpopulárnější je právě KATY 90 satinato Well, ale v nabídce najdete také velikost 80 ve dvou verzích – bez vaničky a s mramorovou vaničkou. Sprchový kout KATY je oblíbený zejména kvůli svému jednoduchému a zároveň elegantnímu designu, který se hodí do každé koupelny. Tvrzené sklo je 4mm silné a kout se prodává bez vaničky.

Katy splňuje pořekadlo, že v jednoduchosti je síla!

5 990 Kč s DPH

Detail produktu

Obdélníkový sprchový kout KLASIK 80×120 clear NEW Arttec

Obdélníkový sprchový kout KLASIK

Hlavní předností KLASIKU, stejně jako ostatních obdélníkových sprchových koutů, je velké množství prostoru pro pohodlné sprchování. Vůbec se nemusíte bát, že byste v koutu neměli dostatek místa. Jedná se také o skvěle technicky zpracovaný kout, který vám bude dobře a dlouho sloužit.

7190 Kč s DPH

Detail produktu

Sprchový kout pětiúhelníkový BURELLA II Levý Hopa

Asymetrické sprchové kouty potěší i náročné zákazníky

BURELLA II zastupuje v naší nabídce asymetrické sprchové kouty. Tyto kouty jsou určeny pro náročnější zákazníky, kteří si potrpí na originální a dokonalý design. Tento kout vás osloví nejen svým designem, ale také bezrámovou konstrukcí, která krásně zapadne do vaší koupelny. Celá zástěna se skládá ze skleněných dveří, dvou bočních skel a prodává se bez vaničky.

17 090 Kč s DPH

Detail produktu

Zobrazit celou nabídku sprchových koutů