Sprchové dveře do niky

13.7.2016

Sprchové dveře, neboli dveře do niky, jsou jednou z možností, když chcete modernizovat svou koupelnu. V případě, že se rozhodnete, že nechcete ani sprchový box, ani klasický sprchový kout, zbývá poslední možnost – udělat si zděný sprchový kout podle sebe. Pak už zbývá jen poslední milá povinnost a to vybrat si krásné sprchové dveře, které se vám budou do koupelny hodit. Podívejte se na naši nabídku.

Zobrazit celou nabídku

Sprchové dveře

Existuje nespočet možností, jak třídit dveře do niky, může to být velikost, výplň nebo například způsob otevírání. My jsme se rozhodli právě pro třetí variantu a z každé z nich vybrali horkého favorita.

Sprchové dveře do niky NATALI 90 Well

Sprchové dveře do niky

Posuvné sprchové dveře NATALI Well se vyznačují hezkým designem, kvalitou a férovou cenou. Největší předností posuvných sprchových dveří je, že nezaberou žádné místo v koupelně na víc.

Dveře se skládají ze tří dílů a jsou vyrobeny z čirého skla o tloušťce 4mm.

5 099 Kč s DPH

Detail produktu

FRANCIS 90 Well otevírací dveře do niky, pravé

Otevírací dveře do niky Francis Well

Francis Well jsou dveře z kategorie otevíracích, hodí se tak do prostornějších koupelen, ve kterých nebude vadit, že zabírají více místa. Jsou tvořeny z čirého 5mm tlustého skla. Sklo je opatřeno speciální technologií, která zamezuje usazování bakterií.

4 399 Kč s DPH

Detail produktu

Zalamovací dveře CORDOBA II Hopa

Zamalovaí sprchové dveře do niky Cordoba II Hopa

Tyto zalamovací dveře do niky mají hned dvě přednosti – nezabírají ani centimetr místa v koupelně na víc a k tomu vypadají skvěle! CORDOBA II Hopa se skládají ze dvou částí a a pří otevírání koutu se složí přímo ke stěně, což zlepšuje přistupnost sprchového koutu a zvyšuje bezpečnost.

8 090 Kč s DPH

Detail produktu

Vybrali jste si ten pravý způsob otevírání dveří do vaší koupelny? Výborně, nyní už stačí jen vybrat správnou velikost sprchových dveří. Nejpopulárnější na našem e-shopu jsou dveře do niky 90 a 100, tedy dveře široké cca 90 -100 cm.

Podívejte se také na nabídku sprchových koutů