Sprchové boxy do koupelny

13.7.2016

Sprchové boxy jsou skvělou alternativou do vaší nové koupelny. Jejich předností je velmi snadná instalace a nenáročná údržba. V naší nabídce najdete klasické sprchové boxy 80×80 a 90×90, ale také boxy asymetrické a vybavené mramorovou vaničkou. Speciální kategorií jsou pak průmyslové boxy, které si můžete prohlédnout přímo na našem webu.

Sprchové boxy

Z naší nabídky jsme vám vybrali jednoho zástupce ze všech běžných kategorií, pokud vás zajímá kompletní sortiment, můžete se podívat na náš eshop do kategorie sprchové boxy.

SPRCHOVÝ BOX 80×80 SIMPLE SANIPRO

Sprchový box 80x80 Simple SaniPro

Sprchový box SIMPLE SaniPro je ideální volbou do menšího bytu, na chatu nebo chalupu. Vejde se i do menší koupelny a vyznačuje se jednoduchostí a použitelností. Jako výplň je zde použito bezpečnostní sklo TRANSPARENT, které je 4mm tlusté.

11 686 Kč

Detail produktu

NANCY STONE WELL SPRCHOVÝ BOX 90×90 S MRAMOROVOU VANIČKOU

Sprchový box 90x90 NANCY STONE

Stylový sprchový box s jednoduchým a elegantním designem. Nancy Stone Well se pyšní oblíbenými rozměry 90×90 a bílou mramorovu vaničkou české výroby. Sprchový box je celoskleněný a hodí se do jakékoliv koupelny. Nancy Stone Well je skvělou volbou, které nebudete litovat.

12 990 s DPH

Detail produktu

Sprchový box 90×90 LAVANDA Well

sprchový box 90x90 LAVANDA Well

LAVANDA Well se liší od sprchového boxu Nancy Stone Well na první pohled – vaničkou. LAVALANDA má, na rozdíl od předchozího typu, hlubokou vaničku. Jinak se jedná o jednoduchý sprchový box pro nenáročné uživatele, kteří mají rádi jednoduchost a snadnou použitelnost. LAVANDA je kvalitní box za velmi rozumnou cenu.

8 590 Kč

Detail produktu

Kompletní nabídka sprchových boxů – http://www.wellmall.cz/Koupelny/sprchove-boxy

Jak už jsme uváděli výše, velkou výhodou sprchových boxů je jejich snadná instalace a jednoduchá údržba. Box má také neutrální design, který se hodí do různých typů koupelen. Pokud se stále nemůžete rozhodnout, zda je box to pravé, podívejte se také na naši nabídku sprchových koutů. A v případě, že si ani tam nevyberete, můžete zvážit i nákup sprchových dveří, které skvěle padnou do zděného sprchového koutu.