Naše nabídka

15.7.2016

Chcete si vybavit koupelnu kvalitními produkty za skvělé ceny? Vybrat si z široké nabídky a nečekat dlouho na dodání? Pak jste zde správně! Naše společnost si na těchto hodnotách zakládá již přes 10 let. Podívejte se na část z naší nabídky.

Sprchové kouty

Sprchování se pomalu, ale jistě, stává populárnějším, než klasická koupel ve vaně. Na vanu je přeci jen třeba více času a sprcha si připisuje i body za lepší hygienu. Jaký sprchový kout si však pořídit? To je jen na vás, nabídku máme širokou!

Zobrazit nabídku sprchových koutů

Sprchové boxy

Když si chcete zjednodušit život, ale zároveň zachovat komfort při sprchování, doporučujeme zvolit sprchové boxy. Jedná se kompletní box, který jednoduše nainstalujete do své koupelny. Nejsou třeba žádné velké stavební úpravy, box je prakticky okamžitě připravený k využití. V naší nabídce najdete všechny velikosti, stačí si jen vybrat.

Zobrazit nabídku sprchových boxů

Sprchové masážní boxy

Pokud přemýšlíte co udělat pro to, aby bylo každé sprchování něčím nezapomenutelným, pořiďte si do koupelny sprchový masážní box. Jedná se o box doplněný o masážní trysky, díky kterým si můžete užít masáž přímo v pohodlí vaší koupelny. A to není všechno, k této slasti si dopřejete i svou oblíbenou hudbu, masážní boxy jsou totiž vybaveny i rádiem. A věděli jste, že sprchový box s velkou vaničkou může nahradit klasickou vanu? Podívejte sami!

Zobrazit nabídku sprchových masážních boxů

Sprchové dveře do niky

Pro klienty, kteří si rádi dělají věci podle sebe, nabízíme také sprchové dveře do niky. Jedná se o dveře, které budou třešničkou na dortu vašeho zděného sprchového koutu. Stačí si jen vybrat ty, které vám padnou, jak velikostně, tak designově.

Zobrazit nabídku sprchových dveří

Vanové zástěny

Už vás nebaví stále dokola vytírat koupelnu, když se sprchujete? Stačí si vybrat tu správnou vanovou zástěnu a s potopami v koupelně je konec. Vanová zástěna je velmi praktická a zároveň může být i velmi zajímavým doplňkem do vaší koupelny.

 Zobrazit nabídku vanových zástěn